Eindigde op

17 okt. 2022 21:52:00

Verkocht naar Verenigde Staten

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

DOCUMENTEN

U moet aangemeld zijn voor alle dierenarts rapporten en RX te zien.

OVER

Quintus is een prachtige en BWP goedgekeurde hengst en heeft niet minder dan vier broers en zussen die op het internationale circuit evolueren, waaronder My Lady Squalls Estate Z die in Grote Prijs springt en de performer hengst Pepitto van het Bokt die finalist van het wereldkampioenschap voor 7-jarigen in 2022 is.

Quintus is een zeer respectvol paard met een zeer goede karakter. Het is gemakkelijk hem te rijden en deze hengst zal in de toekomst zijn waarde op mooie proeven bewijzen.

INFORMATIE

Geboortedatum 01-01-2016
Geslacht Hengst
Kleur Vos
Studbook BWP
BTW 21.00%

Voorwaarden

PEDIGREE

Quint vh Marloo Z
Quidam de Revel
Jalisco B
Dirka
Selien
Landetto
Nachtegaal
Pagena 58
Polygraf
Polydor
Jade
Grace
Grossadmiral
Mandy

Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie